O Marku

W 2010 r. Marek poszedł na spotkanie rekrutacyjne do Biura nieruchomości i od tamtej pory stały się jego pasją.

O mnie

Kim jest Marek Kloc?

Z wykształcenia jest Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, Zarządcą nieruchomości, absolwentem UMCS w Lublinie – Pracownikiem socjalnym.

Bierze ciągły udział w najlepszych regionalnych, ogólnopolskich, światowych szkoleniach, konferencjach, spotkaniach. Głównym obszarem jego zainteresowań są tematy związane z rynkiem nieruchomości – aspekty prawne i formalne związane
z ich kupnem, sprzedażą, bezpieczeństwem transakcji, inwestycjami w nieruchomości.

Jest organizatorem cyklicznych spotkań szkoleniowych, połączonych z networkingiem dla osób pracujących na lubelskim rynku nieruchomości, dzięki czemu branża Pośrednictwa rozwija się w szybszym tempie i podnosi jakość obsługi klienta.

Jest wykładowcą w RSPON Lublin, gdzie prowadzi zajęcia na kursach na Pośrednika i Zarządcę nieruchomości. Występuje jako prelegent na ogólnopolskich konferencjach związanych z nieruchomościami. Występuje w TV lokalnej udzielając porad oglądającym poranną telewizję, udziela wywiadów i pisze artykuły do czasopism branżowych np. ESTATE, gazet regionalnych takich jak Kurier lubelski, Magazyn lubelski, dla serwisów internetowych ogólnopolskich np. otico.pl.

Był nominowany do nagrody Człowieka roku 2017 w plebiscycie organizowanym przez Kurier Lubelski Człowiek Roku 2017 w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna (Lublin).

Był Kandydatem do Rady powiatu gm. Milejów w 2018 r. z KWW Twój Samorząd, bezpartyjnego.

W wolnych chwilach – od 28 lat aktywnie, amatorsko gra w piłkę nożną, W 2012 roku skoczył Dream Jump z 222 m.
Od 2013 r. jest skoczkiem spadochronowym. Od 2009 roku jest lubelskim morsem. Uprawia sporty zimowe takie jak łyżwiarstwo, narciarstwo zjazdowe oraz wspinaczkę górską. Jest motocyklistą. Jednym z ostatnich jego wyczynów jest przebiegnięcie Runmageddonu, jednego z najtrudniejszych biegów z przeszkodami w Polsce.

Jest sponsorem wydarzeń sportowych związanych w piłką nożną, imprez związanych z motocyklami.

Prowadzi swój kanał na YouTube – Nowoczesny Posrednik Nieruchomosci, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z pracy zawodowej.

Jego plany na najbliższą przyszłość to wdrożenie innowacyjnego narzędzia dla Klientów i Pośredników ułatwiającego współpracę na rynku polskim, a później w Europie.