Jak zacząłem?

W 2010 r. poszedłem na spotkanie rekrutacyjne do Biura nieruchomości i od tamtej pory nieruchomości stały się moją pasją.

O mnie

Kim jestem zawodowo i prywatnie?

Z wykształcenia jestem Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, Zarządcą nieruchomości, absolwentem UMCS w Lublinie – Pracownikiem socjalnym.

Po studiach rozpocząłem pracę w jednym z lubelskich biurze nieruchomości. W trakcie pracy podjąłem podyplomowe studia na kierunku Pośrednik w obrocie nieruchomościami. Zdałem Państwowy egzamin, otrzymałem licencję zawodową nr 17766. Następnie podjąłem kolejne studia podyplomowe na dwóch kierunkach: Wycena nieruchomości i Zarządzanie nieruchomościami. Ukończyłem kurs na Zarządcę nieruchomości organizowany przez Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie, otrzymałem licencję PFRN (nr. 29125). Od 2014 jest właścicielem własnego Biura nieruchomości.

Moje doświadczenie to ponad 10 lat w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ponad 20 lat w handlu i obsłudze Klienta.

Specjalizuje się w szybkiej sprzedaży mieszkań, domów, działek, dzięki trafnemu marketingowi i współpracy z większością biur nieruchomości w całym kraju.

Biorę ciągły udział w najlepszych regionalnych, ogólnopolskich, światowych szkoleniach, konferencjach, spotkaniach. Głównym obszarem moich zainteresowań są tematy związane z rynkiem nieruchomości – aspekty prawne i formalne związane z ich kupnem, sprzedażą, bezpieczeństwem transakcji, inwestycjami w nieruchomości.

Jestem organizatorem cyklicznych spotkań szkoleniowych, połączonych z networkingiem dla osób pracujących na lubelskim rynku nieruchomości, dzięki czemu branża Pośrednictwa rozwija się w szybszym tempie i podnosi jakość obsługi klienta.

Jestem wykładowcą w RSPON Lublin, gdzie prowadzę zajęcia na kursach na Pośrednika i Zarządcę nieruchomości.

Występuje jako prelegent na ogólnopolskich konferencjach związanych z nieruchomościami.

Występuje w TV lokalnej udzielając porad oglądającym poranną telewizję,

Cyklicznie udzielam wywiadów, pisze artykuły do czasopism branżowych np. ESTATE, gazet regionalnych takich jak Kurier lubelski, Magazyn lubelski, dla serwisów internetowych ogólnopolskich np. gratka.pl, businessinsider.pl, onet.pl, forbes.pl.

Byłem nominowany do nagrody Człowieka roku 2017 w plebiscycie organizowanym przez Kurier Lubelski Człowiek Roku 2017 w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna (Lublin).

W 2019 r. byłem nominowany do tytułu Osobowość roku w kategorii biznes.

W wolnych chwilach – od 30 lat aktywnie, amatorsko gram w piłkę nożną, W 2012 roku skoczyłem Dream Jump z 222 m.
Od 2013 r. jestem skoczkiem spadochronowym. Od 2009 roku jestem lubelskim morsem. Uprawiam sporty zimowe takie jak łyżwiarstwo, narciarstwo zjazdowe oraz wspinaczkę górską. Jednym z moich ostatnich jego wyczynów jest przebiegnięcie Runmageddonu, jednego z najtrudniejszych biegów z przeszkodami w Polsce.

Jestem sponsorem wydarzeń sportowych związanych w piłką nożną, imprez związanych z motocyklami.

Od 2018 roku prowadzę swój kanał na YouTube – Nowoczesny Posrednik Nieruchomosci, gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami z pracy zawodowej.

Prowadzę bloga o nieruchomościach.

Jestem prowadzącym podcast Nowoczesny Pośrednik, udostępniany na 8 platformach podcastowych.

Aktualnie tworzę innowacyjne narzędzie dla Klientów i Pośredników ułatwiającego współpracę na rynku polskim, a później w Europie.

Zobacz film, żeby dowiedzieć się, jak pracuję dla swoich klientów.

 


#marekkloc #nowoczesnyposrednik #omnie #wideo