O Marku

W 2010 r. Marek poszedł na spotkanie rekrutacyjne do Biura nieruchomości i od tamtej pory nieruchomości stały się jego pasją.

O mnie

Kim jest Marek Kloc?

Z wykształcenia jest Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, Zarządcą nieruchomości, absolwentem UMCS w Lublinie – Pracownikiem socjalnym.

Jego doświadczenie to 10 lat  w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, 20 lat w handlu i obsłudze Klienta.

Specjalizuje się w szybkiej sprzedaży mieszkań, domów, działek, dzięki trafnemu marketingowi i współpracy z większością biur nieruchomości w całym kraju.

Bierze ciągły udział w najlepszych regionalnych, ogólnopolskich, światowych szkoleniach, konferencjach, spotkaniach. Głównym obszarem jego zainteresowań są tematy związane z rynkiem nieruchomości – aspekty prawne i formalne związane
z ich kupnem, sprzedażą, bezpieczeństwem transakcji, inwestycjami w nieruchomości.

Jest organizatorem cyklicznych spotkań szkoleniowych, połączonych z networkingiem dla osób pracujących na lubelskim rynku nieruchomości, dzięki czemu branża Pośrednictwa rozwija się w szybszym tempie i podnosi jakość obsługi klienta.

Jest wykładowcą w RSPON Lublin, gdzie prowadzi zajęcia na kursach na Pośrednika i Zarządcę nieruchomości.

Występuje jako prelegent na ogólnopolskich konferencjach związanych z nieruchomościami.

Występuje w TV lokalnej udzielając porad oglądającym poranną telewizję,

Udziela wywiadów i pisze artykuły do czasopism branżowych np. ESTATE, gazet regionalnych takich jak Kurier lubelski, Magazyn lubelski, dla serwisów internetowych ogólnopolskich np. gratka.pl, businessinsider.pl, onet.pl, forbes.pl.

Był nominowany do nagrody Człowieka roku 2017 w plebiscycie organizowanym przez Kurier Lubelski Człowiek Roku 2017 w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna (Lublin). W 2019 r nominowany do tytułu Osobowość roku w kategorii biznes.

Był Kandydatem do Rady powiatu gm. Milejów w 2018 r. z KWW Twój Samorząd, bezpartyjnego.

W wolnych chwilach – od 28 lat aktywnie, amatorsko gra w piłkę nożną, W 2012 roku skoczył Dream Jump z 222 m.
Od 2013 r. jest skoczkiem spadochronowym. Od 2009 roku jest lubelskim morsem. Uprawia sporty zimowe takie jak łyżwiarstwo, narciarstwo zjazdowe oraz wspinaczkę górską. Jest motocyklistą. Jednym z ostatnich jego wyczynów jest przebiegnięcie Runmageddonu, jednego z najtrudniejszych biegów z przeszkodami w Polsce.

Jest sponsorem wydarzeń sportowych związanych w piłką nożną, imprez związanych z motocyklami.

Prowadzi swój kanał na YouTube – Nowoczesny Posrednik Nieruchomosci, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z pracy zawodowej.

Prowadzący bloga o nieruchomościach.

Jest prowadzącym podcast Nowoczesny Pośrednik

Jego plany na najbliższą przyszłość to wdrożenie innowacyjnego narzędzia dla Klientów i Pośredników ułatwiającego współpracę na rynku polskim, a później w Europie.