1110/5 Słoneczna, Dys Lubelskie 21-003 Polska

290 000 PLN
Opis

🏞 PRZEDMIOT SPRZEDAŻY.

Działka oznaczona nr 1110/5. Położona jest w miejscowości Dys, przy ulicy Słonecznej, gm. Niemce, pow. lubelski, woj. lubelskie.

Jej powierzchnia to 25,4 ar. o wymiarach szer. ok. 30 m x dł. ok. 83 m, w kształcie prostokąta.

🏡 PRZENACZENIE.

W miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego gm. Dys – Uchwała XXIX/433/04 z dnia 2004-12-21 oznaczona jest jako MN –  tereny zabudowy jednorodzinnej.

🍀 MEDIA.

gaz, woda w drodze, prąd w trakcie podpinania.

✍️ INNE DANE.

działka nieogrodzona, wokół zabudowa podmiejska.

🚗 DOJAZD.

drogą asfaltową, oświetloną, 360 m od S12, zjazdu z obwodnicy w Elizówce.


Skontaktuj się już teraz

☎️

📩

📲

 📝 NOTA PRAWNA.

⚠️ Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

⚠️ Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie wydania adresu.  Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych. Imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu.

⚠️ Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej wpłacanej gotówką w kancelarii notarialnej oraz ewentualny koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.


#dys #dzialka #sprzedam

Szczegóły nieruchomości

1110/5 Słoneczna, Dys Lubelskie 21-003 Polska

Budownictwo mieszkaniowe
Cena:

290 000 PLN

Charakterystyka nieruchomości
 • Teren jest 2 540 m²
Budownictwo mieszkaniowe

  Zgłoś swoją ofertę zakupu  Marek Kloc
  501 000 454
  Nowoczesny Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin, Łęczna, Włodawa
  Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami (lic. nr. 17766 Licencjonowany Zarządca nieruchomości (lic. nr. 29125) Prezes Zarządu Mark Property sp. z.o.o – Biura nieruchomości działającego na terenie Lublina, Łęcznej, Włodawy i okolic. Prezes Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie Prowadzący kanał na YouTube – Nowoczesny Posrednik w obrocie nieruchomosciami Prowadzący podcast - Nowoczesny Pośrednik
  Więcej