Sprzedane
Opis

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość usytuowana przy drodze wojewódzkiej nr 829. W odległości 11 km od Łęcznej i 25 km od Lublina. Na zagospodarowanej działce w kształcie prostokąta o powierzchni 3186 mkw.

Na działce posadowiony jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154,4 mkw wraz z wolnostojącym budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 44,7 mkw. zawierającym min. jednostanowiskowy garaż.

Budynek piętrowy o usytuowaniu wschodnio – południowo – zachodnim, częściowo podpiwniczony. Na parterze znajduje się półotwarta kuchnia (7,25 mkw), jadalnia (11 mkw) otwarta na salon (22,5 mkw), 2 pokoje (15 mkw i 14,5 mkw), łazienka z prysznicem i WC (4 mkw) oraz korytarz z wejściem do piwnicy z kotłownią (12 mkw) Z salonu jest wejście po schodach dębowych na piętro, na którym znajdują się 3 pokoje (15,5 mkw, 15 mkw i 15,3 mkw), garderoba (4,9 mkw) oraz łazienka prysznicem i WC (7,7 mkw). Dodatkowo na parterze dom znajdują się dwa tarasy: od frontu (13,5 mkw) i od tyłu domu (7 mkw) oraz na piętrze balkon (8 mkw). Terakota w łazienkach, jadalni, kuchni i korytarzu. Z salonu wyjście na taras i ogród.

Dom ogrzewany olejem opałowym (kocioł Buderus). Ogrzewanie podłogowe w kuchni i korytarzu. Łącze energii elektrycznej jest dwu taryfowe, 3 fazowe. Woda doprowadzona jest z przyłączy centralnych, kanalizacja jest własna z odprowadzeniem ścieków do 3 bezodpływowych zbiorników na nieczystości (w planie gminy podłączenie do centralnej sieci kanalizacyjnej). Dom posiada także hydrofor i tradycyjną studnie, jako rozwiązanie alternatywne wykorzystywane do podlewania ogrodu. Ciepła woda użytkowa jest ogrzewana elektrycznie lub olejem opałowym. Dom posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, dający bardzo dużo możliwości adaptacji pod potrzeby właścicieli. Teren jest zagospodarowany, ogrodzony siatką i obsadzony tujami i licznymi krzewami ozdobnymi. Od frontu ozdobny parkan z białego kamienia z bramą otwieraną pilotem. Droga dojazdowa i teren dookoła do domu utwardzone kostką (łącznie 680 m2).

W 2008 r. i 2014 r. przeprowadzono gruntowny remont i modernizację domu. Dokonano wymiany dachu, okien, podłóg, ocieplono budynek, założono centralne ogrzewanie, dokonano gruntowego remontu łazienek.

W odległości 150 m od działki znajduje się przystanek autobusowy (komunikacja lokalna), a w odległości 2 km stacja kolejowa (trasa Lublin – Dorohusk). W pobliżu znajdują się państwowe przedszkole, szkoła podstawowa, a około 2 km liceum ogólnokształcące i zespół szkół (Milejów). Najbliższy sklep wielobranżowy oraz stacja paliwowa usytuowane są w odległości 200 m od nieruchomości. W odległości 800 m nad rzeką Wieprz znajduje się ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjna, w tym boisko do gry w koszykówkę, boisko do piłki nożnej, bieżnie, boisko do gry w siatkówkę plażową, zestaw urządzeń fitness na powietrzu i scena letnia pozwalająca na organizacje plenerowych imprez kulturalnych oraz utwardzony parking. Ponadto altanki rekreacyjne oraz przystań kajakowa wraz z pomostem malowniczo wkomponowana w brzegi meandrującej rzeki Wieprz. Miejscowość Jaszczów znajduje się w granicach Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego, niedaleko las.
Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą.
Działka posiada zezwolenie na prowadzenie usług komercyjnych.

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie wydania adresu. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu a także czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu.

Prosimy pamietać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej wpłacanej gotówką w kancelarii notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Szczegóły nieruchomości

Cena:

Sprzedane

Charakterystyka nieruchomości
 • Dom
 • 6 pokój
 • 1 łazienka
 • Built 2010
 • 1 Miejsca parkingowe
 • Teren jest 3 186 m²
 • Powierzchnia użytkowa 154,54 m²
 • 2 Toaleta
 • Garaż
 • Ogrzewanie gazowe
 • Całość ogrodzona

  Zgłoś swoją ofertę zakupu  Marek Kloc
  501 000 454
  Nowoczesny Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin, Łęczna, Włodawa
  Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami (lic. nr. 17766 Licencjonowany Zarządca nieruchomości (lic. nr. 29125) Prezes Zarządu Mark Property sp. z.o.o – Biura nieruchomości działającego na terenie Lublina, Łęcznej, Włodawy i okolic. Prezes Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie Prowadzący kanał na YouTube – Nowoczesny Posrednik w obrocie nieruchomosciami Prowadzący podcast - Nowoczesny Pośrednik
  Więcej