Nadrybie - wieś

Sprzedane
Opis

Ogrodowa rezydencja.

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

jest działka oznaczona nr 289 o pow. 97 arów (szerokość ok. 121 m, długość ok. 80 m), klasa ziemi III i IVa, położona we wsi Nadrybie – wieś, gmina Puchaczów, pow. łęczyński, woj. lubelskie.

Przez działkę przechodzi rów głębinowy, stanowiący odwodnienie z betonowym przejazdem, który w sposób naturalny dzieli działkę na 2 części. Teren wyrównany.
Na działce wykonany jest odwiert studni głębinowej i zaułek wodny. Warstwa wodonośna 16-20 m.
Na działce posadzonych jest ok. 700 rośli – kilkanaście krzewów ozdobnych, Jarząb kolumnowy, Jodły, Buki, Śliwy wiśniowe, Wiśnia piłkowana, Lipa, Modrzewie, Tuje szmaragdowe, Lilaki, jaśminy, Azalie, Róże. Istniejące Arboretum 30 letnich drzew (Topola osika) jest podłożem gdzie rosną grzyby (2-10 kg).

PRZEZNACZENIE:

w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Puchaczów (uchwała nr IV/30/2002 Rady gminy Puchaczów z dnia 30.12.2002 r.) działka oznaczona jest jako RP, czyli tereny rolne bez prawa zabudowy, z podstawowym przeznaczeniem terenów pod uprawy polowe, sadownicze i ogrodnicze (gruntowe) bez prawa zabudowy.

STAN PRAWNY:

Działka posiada założoną księgę wieczystą, gdzie działy III i IV nie zawierają wpisów, co oznacza, że nieruchomość nie jest obciążona.

DOJAZD:

drogą asfaltową oświetloną. Wjazd utwardzony podsypką betonowo – żużlową przez bramą dwuskrzydłową, wejście furtką. Ogrodzona dookoła siatką na podmurówce (przepusty i przęsła betonowe).

5 km – Puchaczów,

13 km – Łęczna,

39 km – Lublin.

INNE DANE:

Gmina Puchaczów położona jest w centralnej części powiatu Łęczyńskiego w województwie lubelskim. Jej ośrodek gminny – miejscowość Puchaczów leży na 30 kilometrze drogi krajowej Lublin – Włodawa. Gmina położona jest w obrębie dwóch jednostek fizjograficznych: Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego i Równiny Dorohuskiej.
Gmina Puchaczów w dużym stopniu jest zaawansowana w realizacji infrastruktury technicznej, takiej jak:
-gminne drogi utwardzone – 55 km.
-sieć wodociągowa – 90,5 km co stanowi 100% potrzeb mieszkańców,
-sieć telefoniczna – 1365 abonentów telefonicznych, co stanowi 100% potrzeb mieszkańców,
-sieć kanalizacyjna – 58,2 km(w chwili obecnej budowa 60 km sieci) skanalizowanych jest 40% gospodarstw domowych,
-sieć gazowa – 45,06 km z 569 przyłączami do gospodarstw domowych, w tym 19 obiektów użyteczności publicznej.

Największą z firm działających na terenie Gminy jest Kopalnia Węgla Kamiennego Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., poza nią działa jeszcze 287 podmiotów, 230 zajmujących się handlem i usługami oraz 57 produkcyjnych.


NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie wydania adresu. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu a także czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu.

Prosimy pamietać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej wpłacanej gotówką w kancelarii notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Szczegóły nieruchomości

Nadrybie - wieś

Cena:

Sprzedane

Charakterystyka nieruchomości
 • Inne
 • Teren jest 9 700 m²
 • Całość ogrodzona

  Zgłoś swoją ofertę zakupu  Marek Kloc
  501 000 454
  Nowoczesny Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin, Łęczna, Włodawa
  Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami (lic. nr. 17766 Licencjonowany Zarządca nieruchomości (lic. nr. 29125) Prezes Zarządu Mark Property sp. z.o.o – Biura nieruchomości działającego na terenie Lublina, Łęcznej, Włodawy i okolic. Prezes Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie Prowadzący kanał na YouTube – Nowoczesny Posrednik w obrocie nieruchomosciami Prowadzący podcast - Nowoczesny Pośrednik
  Więcej