2 Kapitana Żabickiego, Łęczna lubelskie 20-010

Sprzedane
Opis

Zobacz wirtualnie mieszkanie.

🏞 PRZEDMIOT SPRZEDAŻY.

Mieszkanie zlokalizowane jest w Łęcznej, przy ul. Żabickiego 2.

Położone jest na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Na powierzchnię 39,8 mkw składa się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój.

Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę o powierzchni ok. 2,18 mkw.

🛠 STAN TECHNICZNY.

Mieszkanie jest jednostronne, widne.
W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna
z wodomierzami włącznie.
Okna na stronę zachodnią – Netto (dawne duże Tesco).

Większy pokój zdobi duża ściana wykonana z betonu architektonicznego z oświetleniem LED zamaskowanym za gzymsem sufitowym. W ścianie wykonany jest tunel maskujący przewody telewizyjne, telewizji kablowej i światłowodowe, które są wyprowadzone na zewnątrz lokalu. Karnisz zamaskowany jest za gzymsem sufitowym.

Aneks kuchenny jest bardzo dobrze doświetlony, przygotowany na kilka wariantów umeblowania (m.in. z możliwością stworzenia wyspy kuchennej i blatu barowego oraz dużego blatu roboczego).
W kuchni wyprowadzone są punkty na: zmywarkę, płytę indukcyjną, okap kuchenny kominowy, piekarnik elektryczny (z możliwością montażu pod płytą indukcyjną lub w ciągu zabudowy mebli kuchennych na dole lub na górze). Oświetlenie LED oraz gniazdka chowane w blacie. Płytki ścienne zlicowane są ze ścianą, co znacząco poprawia efekt wizualny.

Sypialnia przygotowana jest na kilka wariantów umeblowania, z możliwością oparcia wezgłowia o ścianę lub ścianę okienną. Wyprowadzone są punkty elektryczne pod szafki nocne. Karnisz zamaskowany jest za gzymsem sufitowym.

Łazienka jest w pełni wyposażona, z dużą kabiną prysznicową (120 cm x 80 cm) i deszczownicą. Geberit, wisząca szafka z umywalką, kinkietem oraz załączanym niezależnie wentylatorem elektrycznym. W pomieszczeniu wygospodarowane jest miejsce na pralkę lub pralko-suszarkę oraz szafkę typu „słupek” – do zabudowy lub gotową.

💰 KOSZTY:

✅  Czynsz administracyjny 366 zł /1 osoby.
✅  TV, internet zgodnie z umową z operatorem

📖 STAN PRAWNY:

Lokal stanowiący odrębną własność wraz z udziałem w gruncie. Posiada z założoną księgą wieczystą. Dział III i IV wolne od wpisów, co oznacza, że mieszkanie nie jest obciążone.

ℹ️ INNE DANE:

Lokal do wydania tuż po podpisaniu umowy sprzedaży.

🏢 BUDYNEK:

Oddany do użytku w 1983 r.

Na klatce schodowej zamontowane jest oszczędne, inteligentne oświetlenie.

Budynek należy do zasobów spółdzielni mieszkaniowej „Skarbek„.

Wokół bloku dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe, dużo zieleni.

W bloku dostępne są 2 windy, z czego jedna dojeżdża do poziomu 0.

🌇 OKOLICA:

Na osiedlu znajdują się: miejsca parkingowe, liczne sklepy, instytucje, placówki szkolne, siłownia i inne punkty usługowe.

🚗 DOJAZD:

🚎  Przystanek autobusowy Łęcz – Trans oraz Łęcz – Trans – trasa Lublin – Łęczna.📝 NOTA PRAWNA.

⚠️ Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

⚠️ Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie wydania adresu.  Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych. Imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu.

⚠️ Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej wpłacanej gotówką w kancelarii notarialnej oraz ewentualny koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.


#sprzedaz #2pokoje #łęczna #sprzedamMieszkanie

Włącz
Szczegóły nieruchomości

2 Kapitana Żabickiego, Łęczna lubelskie 20-010

Cena:

Sprzedane

Charakterystyka nieruchomości

Włącz  Przepisz nazwę z szczegółów nieruchomości


   Przepisz nazwę oferty z szczegółów nieruchomości
   Marek Kloc
   501 000 454
   Nowoczesny Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin, Łęczna, Włodawa, Roztocze
   Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami (lic. nr. 17766 Licencjonowany Zarządca nieruchomości (lic. nr. 29125) Prezes Zarządu Mark Property sp. z.o.o – Biura nieruchomości działającego na terenie Lublina, Łęcznej, Włodawy, Roztocza i okolic. Prowadzący kanał na YouTube – Nowoczesny Posrednik w obrocie nieruchomosciami Prowadzący podcast - Nowoczesny Pośrednik
   Więcej