10 Kaczeńcowa, Lublin Lubelskie 20-543 Polska

Sprzedane
Opis🏞 PRZEDMIOT SPRZEDAŻY.

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. KACZEŃCOWEJ 10, os. Czuby w Lublinie.

Położone jest na parterze czteropiętrowego bloku.

Na powierzchnię 60,5 mkw składa się: 3 pokoje (22 mkw, 13 mkw, 8 mkw), kuchnia (6 mkw), łazienka (2,4 mkw), WC (0,82 mkw), przedpokój (8,3 mkw).

Mieszkanie posiada balkon po całej długości największego pokoju oraz przynależną piwnicę.

Przed balkonem kilkumetrowy ogródek z nasadzeniami.

🛠 STAN TECHNICZNY.

Mieszkanie jest dwustronne (północ – południe), widne, do odświeżenia. Sufity podwieszane z oświetleniem. Instalacja elektryczna miedziana.

💰 KOSZTY.

✅ czynsz administracyjny 620 zł / 4 osoby dorosłe

✅ prąd ok. 140 zł (wszędzie zainstalowane oświetlenie ledowe)

📖 STAN PRAWNY.

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą, gdzie dział III i IV nie zawierają wpisów. Oznacza to, że jest wolne od obciążeń.

Krótki termin wydania.

🏢 BUDYNEK.

Oddany do użytku w 1987 r. w IV kwartale 2019 r. przeszedł termoizolację i remont klatek schodowych. Na klatkach zamontowane jest inteligentne, energooszczędne oświetlenie. Wejście do klatki zabezpieczone jest domofonem.
Należy do spółdzielni mieszkaniowej „Czuby„. Wokół bloku bezpłatne miejsca parkingowe.

🌇 OKOLICA:

Na osiedlu znajdują się: Szkoła podstawowa nr 46, Zespół Szkół nr 10, Przedszkole publiczne nr 45, Szkoła podstawowa nr 50 z basenem Przedszkole nr 31, boisko, plac zabaw, sklepy, fryzjer, banki, SPA Orkana, parkingi strzeżone, przystanek autobusowy.


Skontaktuj się już teraz

☎️

lub

📩

📲


📝 NOTA PRAWNA.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie wydania adresu. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych. Imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu.


#sprzedaz #3pokoje #lublin

Szczegóły nieruchomości

10 Kaczeńcowa, Lublin Lubelskie 20-543 Polska

Cena:

Sprzedane

Charakterystyka nieruchomości
 • Mieszkanie
 • 3 pokój
 • 1 łazienka
 • Built 1987
 • Powierzchnia użytkowa 60,50 m²
 • Toaleta
 • Szafy w zabudowie
 • Internet szerokopasmowy
 • Domofon
 • Balkon

  Zgłoś swoją ofertę zakupu  Marek Kloc
  501 000 454
  Nowoczesny Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin, Łęczna, Włodawa
  Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami (lic. nr. 17766 Licencjonowany Zarządca nieruchomości (lic. nr. 29125) Prezes Zarządu Mark Property sp. z.o.o – Biura nieruchomości działającego na terenie Lublina, Łęcznej, Włodawy i okolic. Prezes Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie Prowadzący kanał na YouTube – Nowoczesny Posrednik w obrocie nieruchomosciami Prowadzący podcast - Nowoczesny Pośrednik
  Więcej